17 lutego, 2021

Faq

 1. Jak zapisać się do konkursu?
  Aby zapisać się do konkursu trzeba wypełnić i wysłać elektroniczny formularz zgłoszeniowy (zapisz się do konkursu, kliknij tutaj) – formularz wypełnia rodzic/opiekun prawny dziecka.
 2. Kto może wziąć udział w konkursie?
  W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas I-III i IV-VIII szkół podstawowych z całej Polski.
 3. Gdzie mogę znaleźć regulamin konkursu?
  Regulamin konkursu można znaleźć tutaj.
 4. Jak przesłać konkursową pracę?
  Zdjęcie (dobrej jakości – w formie elektronicznej) prezentujące pracę należy nadesłać w terminie do 12 kwietnia 2021 r., wypełniając formularz na stronie internetowej https://naszaflaga.pl/.
 5. Nie mogę przesłać formularza z pracą konkursową, co mam zrobić?
  • sprawdź czy wszystkie pola są prawidłowo wypełnione;
  • zaakceptuj postanowienia regulaminu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (aby to zrobić kliknij w białe pola po prawej stronie);
  • dołącz plik ze zdjęciem pracy w odpowiednim formacie (jpg, jpeg, png, gif.) i dozwolonym rozmiarze (rozmiar do 2 MB). Jeżeli przy próbie wysyłki formularza pojawia się komunikat „Błąd, plik nie może być przeniesiony” oznacza to, że plik ze zdjęciem pracy jest za duży. Zmniejsz plik tutaj https://www.easy-resize.com/pl/ i załącz ponownie w formularzu.
 6. Do kiedy można zgłaszać się do konkursu?
  Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 12 kwietnia 2021 r.
 7. Kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu?
  Jury rozstrzygnie konkurs do 22 kwietnia 2021 r. Laureaci zostaną poinformowani mailowo oraz telefonicznie. Lista laureatów zostanie również opublikowana na stronie www konkursu.
 8. Kiedy rozdane zostaną nagrody?
  Nagrody zostaną rozdane podczas gali finałowej konkursu, która odbędzie się w sobotę 1 maja 2021 r. o godz. 18.00 w kościele św. Mikołaja w Lublinie (Słowikowskiego 1). Gala finałowa będzie połączona z uroczystą mszą świętą oraz koncertem.
 9. Z kim mogę się skontaktować w sprawie konkursu?
  Jeżeli masz pytanie, na które nie znalazłeś/aś tu odpowiedzi skontaktuj się z nami: email: kontakt@naszaflaga.pl