9 czerwca, 2020

Informacje o konkursie

#NaszaFlaga

Pokażcie jak obchodzicie Święta Narodowe!

W jaki sposób wziąć udział w konkursie?

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

1. Świętujcie 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej. Wyjedźcie na rodzinną wycieczkę, świętujcie uczestnicząc w defiladzie, odwiedźcie muzeum lub wejdźcie na Rysy. Uczcij wielkie zwycięstwo Wojska Polskiego z roku 1920 w dowolnej wybranej formie.

 

2. Zrób zdjęcie, na którym pokażesz, jak świętujecie 100 rocznicę Cudu nad Wisłą. Na zdjęciu koniecznie musi być widoczna #NaszaFlaga biało-czerwona.

Zdjęcie może być całkowicie dowolne. Z wspólnej wycieczki nad Bałtyk, z wejścia na Rysy, z rodzinnego obiadu w ogrodzie, a nawet z wspólnego lepienia 100 pierogów. Pokażcie w jaki sposób obchodzicie polskie święta narodowe i wielkie rocznice. W konkursie nagrodzone zostanie najciekawsze i najbardziej pomysłowe zdjęcie.

 

3. Prześlij zgłoszenie do konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 sierpnia 2020. Spośród przesłanych zdjęć komisja konkursowa wybierze jedno, którego autor otrzyma 1000 zł, do wykorzystania na patriotyczny wyjazd.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.
REGULAMIN

Każdy uczestnik konkursu może otrzymać dyplom uczestnictwa. Podczas wypełniania zgłoszenia prosimy zaznaczyć tę opcję i podać ilość dyplomów. Dyplomy wysyłane są za darmo.

Przesłane zdjęcia publikowane są na Facebook: kliknij tutaj

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE